Švenčių metu daug laisvų dienų. Išnaudokite jas

Laisvalaikis žiemą

Pramogos žiemą

Šiais metais ypatingai daug laisvų dienų suteikiama švenčių periodo metu, kuomet ilgasis savaitgalis truks net 5 dienas, o darbo dienų toje savaitėje bus vos dvi – savaitė apsisuko, galima sakyti. Taigi, ką galima būtų nuveikti per tiek laisvų dienų, o jei dar ir tas dvi paversti laisvomis (tą darys tikrai daug žmonių)?

Jei tai būt vasara, greičiausiai siūlytume kokią nors aktyvaus laisvalaikio formą, kaip žygiai ar baidarių nuoma, tačiau žiemą tai tinka toli gražu ne visiems, nors ir yra įmanoma. Šaltuoju metu laiku daugelis žmonių mieliau renkasi kiek pasyvesnę, uždarose patalpose siūlomą veiklą. Dėl šios priežasties vis dažniau pasitelkiamas internetas, sėdima priešais monitorių ar televizorių, žiūrimi filmai ar žaidžiamas pokeris, kompiuteriniai žaidimai. Galintis sau leisti brangesnes pramogas nevengia šiltų kraštų, kur sutinka ir Naujus metus. Vienas iš įdomesnių variantų – kruizai po Viduržemio jūrą.

Visgi ir Lietuvoje yra ką veikti. Kalėdų periodu miestuose veikia mugės, žiemos, šventiniai miesteliai, kur supažindinama su švenčių tradicijomis, religiniais motyvais ir detalėmis, todėl gali būti naudinga pasivaikščioti po miestą ir aplankyti tokius miestelius, ypač jei turite vaikų. Be kita ko, Vilniuje, Kaune ir kai kuriuose kituose miestuose veikia ledo čiuožyklos po atviru dangumi, todėl jei ieškote aktyvesnės veiklos, tačiau nenorite niekur vykti iš miesto, tai gali būti puiki išeitis.

Ieškantiems pramogų namuose – stalo žaidimai. Tai galimybė parinkus tinkamą žaidimą puikiai praleisti laiką su šeima ar pasikviesti draugus smagiam vakarui, surengti mini čempionatą ir išsiaiškinti geriausia kurio nors turimo stalo žaidimo žaidėją.

Ne paslaptis, kad žiemą populiarios ir knygos. Vakarai tamsūs ir ilgi, todėl lauke ilgai būti nėra malonu, o namuose viena geriausių veiklų kai kuriems žmonėms vis dar yra knygos (nedideliai dalia jas pakeitė elektroninės knygų skaityklės). Taigi, neatmeskite ir tokio laisvalaikio praleidimo būdo, jei knyga Jums nėra svetimas daiktas.

Manote, kad žiemą laisvalaikis ne toks kokybiškas kaip vasarą? Galbūt ir esate teisūs, tačiau mes Jums pasiūlėme keletą laisvalaikio praleidimo būdų, išsirinkite vieną iš jų, pasukite galvą ir sugalvokite kažką kito – ilsėtis ir pramogauti žiemą taip pat būtina!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s