PokerTracker programa – kas tai?

Turbūt pavadinimas jau išduoda, kad tai programinė įranga, susijusi su pokerio žaidimu. Jei toks buvo Jūsų spėjimas, Jūs atspėjote, tačiau jokios naudos iš tokios informacijos. Reikia žinoti šiek tiek daugiau. Svarbiausia, PokerTracker 4 yra programa, kuri seka ir analizuoja Jūsų bei Jūsų oponentų žaidimą. Papildomai ji stebi klaidas, padeda jas ištaisyti, palengvina sprendimų priėmimą.

Naudojantis  šia programa žaidimas gali būti šiek tiek paprastesnis, pelningesnis. Žinoma, PokerTrakcer 4 tikrai nėra naudinga tiems, kurie žaidžia iš nemokamų žetonų ar pokeriui visai neskiria dėmesio, tačiau tiems, kurie siekia tobulinti savo žaidimo įgūdžius tai yra labai geras ir naudingas palengvinimas, stimulas judėti pirmyn, o kartu ir susižerti vis didesnius laimėjimus.

Ir profesionalai naudojasi programomis

Įdomu tai, kad net ir profesionalūs pokerio žaidėjai nevengia programinės įrangos, tokios kaip PokerTrakcer 4 naudojimo. Tai nėra draudžiama ar nelegalu (kai kurie pokerio kambariai netgi turi savitą programinę įrangą šiam reikalui), o žaidžiant vienu metu per kelis stalus – padeda nepasimesti ir žaisti produktyviau, pelningiau bei greičiau (turbūt kiekvienas sutiks, kad “miegantys“ žaidėjai labai erzina). Visgi, kai kurie specifiniai pokerio kambariai gali būti nurodę ir kitaip, tad atkreipkite dėmesį į taisykles, ar programinės įrangos, tokios kaip PokerTracker naudojimas nėra draudžiamas Jūsų pamėgto pokerio kambario.

PokerTracker 4 programa yra paremta pokerio taisyklėmis bei matematine logika, todėl viską, ką gali, turėtumėte galėti ir Jūs, tačiau kompiuteris matematines operacijas atliks nepalyginamai greičiau ir tiksliau.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s