Po Velykų laikas gamtai

Štai ir praėjo Velykos. Po jų – pats laikas pradėti dairytis į gamtą, krautis kuprines, pasiruošti primusus ir kitas turistines priemones. Šalnų jau daug nebus, o ir esamos nelabai stiprios, tad nebaisu sušalti, jei, žinoma, tinkamai pasiruošite.

Sezono pradžioje reikėtų ieškoti aktyvesnių pramogų. Tai leis ne tik nesušalti, bet net ir sušilti, o kartu ir padės deginti riebalus, kurie susikaupė po žiemos. Vienas iš būdų, mūsų mėgstama baidarių nuoma. Nors plaukimas ir vyksta vandens telkiniuose, kurie traukia šaltį, irkluojant sušylama. Žinoma, reikėtų rinktis tokias upes, kur nereiktų braidyti, nebūtų daug užvartų ar kitų kliūčių. Priešingu atveju tikrai nebus malonu.

Kitas puikus laisvalaikio leidimo būdas – išsitraukti dviratį. Pasiruoškite jį šiam sezonui (nepamirškite paskutinių įsigaliojusių KET) ir leiskitės į neilgas keliones. Geriausia, uždaresnė vietose, tai yra, parkuose, miškingose vietovėse, kad vis dar gana šaltas vėjas pernelyg neerzintų.

Pramogauti ilgai nevertėtų, verčiau keletą kartų išvykti trumpesniam laikui, kadangi orai gali būti permainingi, visai kaip per Velykas, kurių metu kai kuriose Lietuvos vietose dar ir prisnigo. Bet kuriuo atveju, pramogauti jau reikia, nesvarbu kaip, svarbu leisti laiką gryname ore, ruoštis sezono įkarščiui.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s