Lankytinos vietos – ne tik muziejai

Kuomet kalbame apie vertas aplankyti vietas vis dar nejučia akyse gali iškilti muziejai, pilys, dvarai ar kiti gerai žinomi objektai. Visgi, lankytinos vietos tai nėra vien tik specialiai tam skirti, gana nuobodūs muziejai ar tik kelios Lietuvoje įspūdingos pilys. Tarp lankytinų vietų gali būti nemažai ir gamtos stebuklų, kurie tikrai nusipelnė Jūsų dėmesio.

Puikus įspūdingos gamtos pavyzdys – Neringa. Tai išskirtinis Lietuvos kampelis, kuriame daugiau turistų nei vietinių gyventojų, daugiau gamtos nei civilizacijos. Vienas iš įdomesnių objektų Neringoje – Negyvosios kopos. Tai saugoma, turistams pritaikyta vieta, kurioje gali būti malonu pabūti vien dėl vyraujančios ramybės, kuria sukuria smėlis ir vanduo.

Kadagiai prie Kauno mariųKita puiki gamtos vieta – Kadagių slėnis. Tai visai netoli Kauno esantis kampelis, supamas Kauno marių. Beveik šimtą metų skaičiuojantis slėnis yra natūrali kadagių augimo vieta, nors kadagiai natūraliai gamtoje yra pakankamai retas reiškinys šalyje. Kadagių slėnyje taip pat pajusite ramybę, kurią savaitgaliais dažnai sudrumsčia vykstančios vestuvės – tai populiari vieta jaunųjų fotosesijoms.

Sostinės gyventojams puikiai pažįstamas Belmontas ir greta jo esantis pažintis takas su įspūdinga Pūčkorių atodanga. Tai dvi lankytinos vietos viena šalia kitos, kurios ypatingai traukia miesto gyventojus, svečius. Čia ne tik pasivaikštoma, bet ir galima atsigaivinti, užkasti. Belmonto pavyzdys šiek tiek labiau primena vakarų šalių pavyzdžius, kuomet aplink lankytinus objektus yra ne tik informacinės lentelės, bet ir kavinės. Dėl nedidelio Lietuvos dydžio ir gana žemo pragyvenimo lygio turizmo sektorius šiek tiek kenčia.

Įvairios lankytinos vietos, kuriose yra akcentuojamas gamtos grožis, pamirštama ar į šalį nustumiama istorija, sulaukia vis daugiau ir daugiau lankytojų, pritraukia pakeliauti po Lietuvą ne tik aktyviai besidominčius, bet ir šiek tiek pasyvesnius žmones.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s