Laisvalaikiu kuriamas verslas

Nors mėgstame daugiau kalbėti apie laisvalaikį gamtoje, tačiau kai kuriems laisvalaikis asocijuojasi su visai kitokia veikla, pavyzdžiui, verslo kūrimu. Nors tai skamba lyg darbas, kai kurie žmonės paprasčiausiai neturi galimybės kurti, vystyti savo verslo darbo metu, tad lieka tik laisvalaikis. Tačiau tai turi būti daugiau idėjinis verslas, hobis, o ne būtinybė dėl finansinių sumetimų.

Jei Jums kilo idėjų verslui, tačiau nežinote ar jos pasiteisins, neskubėkite mesti savo pagrindinio darbo. Verčiau iš lėto po darbo, paaukodami savo laisvą laiką, pradėkite domėtis niša, konkurentais, galimybėmis. Žinoma, jei tai Jums tikrai įdomu.

Laikas, kurį skirsite pažinčiai su savo planuojamo verslo niša, prabėgs labai greitai, todėl jei turite ir kitų laisvalaikio planų, suplanuokite viską konkrečiomis dienomis. Pavyzdžiui, pirmadienį po darbo skirkite gilinimuisi į verslą, verslo konsultacijoms, jei jų reikia, antradienį praleiskite laiką gryname ore, pavyzdžiui, nuvykite iki artimiausio parko ar kitos malonios vietos pabuvimui. Trečiadienį vėl skirkite verslui – taip neatitrūksite pernelyg toli, ketvirtadienis puikiai tinka kinui (dažniausiai ketvirtadieniais taikomos didelės nuolaidos), penktadienį tik užmeskite akį į savo verslą, ar niekas nepakito, o savaitgalį skirkite sau ir savo šeimai – priešingu atveju gali kilti daugiau kivirčų, atsirasti nesutarimų namuose. Tai labai paviršutiniškas planas, kiekvienam reikėtų susidėlioti savaip, tačiau esmė turėtų būti panaši – skirkite laiko ir sau, ir savo šeimai, ir naujai kuriamam verslui.

Verslo priežiūra gali būti komplikuoti, jei Jūsų klientai yra verslo atstovai. Čia gali tekti bandyti laviruoti tarp esamo darbo ir verslo, ieškoti, kas galėtų Jus pakeisti darbo metu arba ieškoti alternatyvų, pavyzdžiui, automatiniai el. pašto atsakikliai. Egzistuoja ir kitų modernių priemonių, ypač jei verslas susijęs su informacinėmis technologijomis.

Dalį laisvalaikio paskirti verslo kūrimui ir jo pradžiai – puikus pasirinkimas, tačiau reikia nepersistengti ir bent dalelę laiko pasilikti sau, malonumams. Tik taip viskas klosis kaip iš pypkės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s