Atėjęs balandis atsinešė ir gerus orus

Balandžio mėnuo praėjusiais metais dar buvo kupinas sniego, tačiau šie metai dosnesni gerais orais. Nors naktys dar ir pakankamai vėsios, netgi vietomis jaučiamos šalnos ar iškrenta kelios snaigės, dienos dažniausiai gražios, tik kur ne kur palija ar ilgiau būna apniukę. Taigi, pats laikas paplanuoti savo atostogas ir planus perkelti į realybę – pakeliauti ir pailsėti nuo savo darbų bei miesto šurmulio.

Be jau šiame tinklaraštyje minėtos baidarių nuomos, siūlome išmėginti pasivažinėjimus dviračiais. Dviračiais numinti galima tikrai nemažai, tačiau norint vasaros metu numinti tiek, kad būtų apie ką pasakoti, būtina tinkamai pasiruošti, o ir pačius dviračius pravartu paruošti po žiemos, tad pirmosios išvykos neturėtų būti toli nuo Jūsų namų.

Geriausia sezono pradžioje apvažiuoti savo gyvenamą rajoną, numinti pedalus į gretą esantį parkelį, o jei tokio nėra, pasivažinėti Jums patraukliomis vietovėmis. Taip puikiai praleisite laisvalaikį ir tuo pačiu metu pamatysite, ar dviratis neturi kokių trūkumų, ar neišlindo kokios bėdos iš po žiemos.

Jei jau išbandėte savo dviratį anksčiau, pats laikas leistis į kokį nedidelį žygį. Geriausiai pradžioje, pilnai neatšilus orams, tinka vienos dienos žygiai, kurių atstumas iki 50-60 kilometrų. Privalumas važinėti dviračiu pavasarį yra tas, kad dar nėra karšta, ne taip greitai pavargsite kaip karštomis vasaros dienomis, tačiau pasidomėkite apie vėjo prognozes, jei bus stiprus vėjas ar sulauksite gūsių – minti dviračio pedalus nebus labai lengva ir malonu, greit nušalsite veidą ir rankas.

Tiems, kurie dviračiais keliauti nėra labai linkę dėl vienokių ar kitokių priežasčių, verta pradėti bėgioti. Jau turbūt visoje Lietuvoje ledas yra nutirpęs, tad pabėgioti po darbo ar savaitgaliais – puikus pasirinkimas, padėsiantis įgauti geresnę formą, o taip pat naudinga žinoti, kad bėgiojimas skatina geresnę miego kokybę, padeda širdžiai (jei nepersistengiama) ir padeda atsikratyti per dieną susikaupusių minčių bei kalorijų. Įkalbėkite kartu bėgioti ir savo šeimos narius ar kaimynus, draugus – taip bus dar smagiau.

Atšilę orai ir jau tuoj tuoj įpusėsiantis pavasaris kviečia vis aktyviau ir aktyviau leistis į gamtą, išeiti į kiemą ar kaip nors kitaip pradėti aktyviai gyventi ne tik namai – darbas – namai maršrutu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s